SİZİ ARAYALIM

Lütfen teklif almak için ekteki formu doldurun. Satış danışmanlarımız sizinle iletişime geçecektir.

Endless Office – Vogue Business Center

Anadolu yakasının en prestijli bölgesi Ataşehir’de, ticari ofisleri Endless Offices farkı ile iş hayatında ayrıcalıklı bir yerde olmak isteyenleri bekliyor.Mükemmellik kavramının yeniden yorumlandığı bu projede yer alan tüm ayrıntılar kusursuzluk üzerinden kurgulanıyor. Siz ve çalışanlarınız için en iyisini hayata geçirmek ideali ile tasarlanan Vouge Business Center’da merkezi ısıtma ve temiz hava sistemi bulunuyor.
İş yaşamınıza prestij katan Vogue Business Center 11. kattan itibaren adalar manzarasını ayaklarınızın altına seriyor.
Panoramik deniz ve adalar manzarası ile toplantılarınız ve yoğun çalışma temponuz huzur dolu anlara dönüşüyor.
İş toplantılarınızı gerçekleştirebileceğiniz ve öğle tatilinizi değerlendirebileceğiniz cafe & restoranlar Vogue Business Center’ın girişinde sizi bekliyor. Endless Offices ile bu fırsatların hepsi sizin olabilir…

SANAL OFİS

Sanal ofis, işiniz için sabit bir adres verebileceğiniz, kargolarınızın karşılandığı ve müşterileri toplantılarınızı gerçekleştirebileceğiniz ancak çalışma alanınızın (masa, koltuk vb.) olmadığı bir ofis çözümüdür.
Sanal ofis çözümümüz ile firmanızın telefonlarını firmanızın ismi ile cevaplıyoruz. Kargo ve yasal tebligatlarını sizin adınıza teslim alıp sizlere bildiriyoruz. İhtiyaç duyduğunuz zamanlarda ofis ve toplantı odası kullanımı sağlıyoruz. Gün boyu keyifli loungelarımızda kahve ve çay ikramlarımızla sınırsız bir çalışma alanı sağlıyoruz. Siz de firmanızı İstanbul’un, İzmir’in ve Londra’nın en prestijli lokasyonlarında kurabilir ve arkanıza yaslanıp hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

HAZIR OFİS

Hazır Ofis, isminden de anlaşıldığı gibi tüm ofis mobilyalarının hazır olduğu, yönetici asistanı, aidat, elektrik, ısınma, soğutma gibi tüm ofis hizmetlerinin kiralanan şirket tarafından yönetildiği ofislerdir. Endless Office, İstanbul ve İzmir olmak üzere, rahatınız için her ihtiyacınız düşünülerek tasarlanmıştır.

Genel giderlerin tek faturaya dahil olduğu paketler sayesinde, yıllık giderlerinizi kolaylıkla hesaplayabilir ve tüm gizli maliyetlerden kurtulabilirsiniz.

Endless Offices müşterisi olduğunuz andan itibaren, sosyalleşme ve networking için organize ettiğimiz eventlerimize katılabilir ve iş merkezlerinde bulunan keyifli lounge alanlarımızda diğer müşterilerimizle tanışıp güzel dostluklar kurabilirsiniz. Endless Offices ofislerinde siz işinize konsantre olurken bizler de size en iyi hizmeti vermeye çalışacağız.

SABİT MASA

Endless Offices olarak yurt dışında gittikçe popülerleşen açık çalışma alanlarında çalışma fırsatını sizlere sunuyoruz. Londra’da ki ofisimizde başlayan bu sistemi artık ülkemizde de uyguluyoruz.

Açık çalışma alanı hizmetlerimizden İstanbul’da; Torun Center, Ataşehir Vogue Business Center, İzmir’de ise; Folkart Towers’da faydalanabilirsiniz. Home-office, kafe ortamında çalışmayı tercih eden ya da sabit bir ofiste çalışmaktan sıkılanlar için alternatif çalışma ortamı olan “Sabit Masa”de sizi bekliyoruz. “Sabit Masa”de yer alan masa-ofisiniz ile sabit ofis masrafınız olmadan profesyonel bir çalışma ortamının tadını çıkarın.

Kişiye özel kilitli masa-ofis, kilitli dolap ve lounge alanı ile konsantrasyonunuz bozulmadan rahatlıkla çalışabilirsiniz.

TOPLANTI ODASI

Toplantınız başlamadan önce teknik altyapıyı ve hizmet süresince size destek verecek personeli hazırlıyoruz. Toplantı esnasında çay, kahve ve kurabiyeyi ikram ediyoruz. Biz dışarıda sizin için çalışırken, siz ‘toplantı odalarınızda’ hayati kararlarınızı güvenle alıyor oluyorsunuz. İstediğiniz zaman randevu alabilir ve istediğiniz sürece kullanılabilir toplantı alanları ile sizleri ofislerimize bekliyoruz.

Sanal Ofis

Adres Kullanımı

169 

‘den başlayan fiyatlarla

Sanal Ofis

|Standart|( 10 ay + 2 ay ücretsiz )

299 

‘den başlayan fiyatlarla

Sanal Ofis

|Premium|( 10 ay + 2 ay ücretsiz )

399 

‘den başlayan fiyatlarla

Hazır Ofis

( 10 ay + 2 ay ücretsiz )

1.990 ₺

‘den başlayan fiyatlarla

Sabit Masa

( 10 ay + 2 ay ücretsiz )

490 ₺

‘den başlayan fiyatlarla

Toplantı Odası

Günlük

500 ₺

‘den başlayan fiyatlarla