TORUN CENTER

Şişli - İstanbul Fulya Mahallesi, Büyükdere Cd
No:74/D, Kat:3 Ofis:10 34394

HAKKIMIZDA

“MERKEZİNDE YAŞAM VAR! “

İstanbul’un pozitif enerjisi ile birlikte yeni bir yaşama merhaba deyin. Torun Center sizlere bu muhteşem şehrin en canlı bölgesi Mecidiyeköy’de rahat, huzur ve konfor dolu bir hayatın kapılarını aralıyor. 7/24 concierge hizmetleri, 7/24 güvenlik, vale, teknik servis, kapalı devre izleme sistemi (CCTV), merkezi ısıtma ve soğutma sistemi ile yaşamınızı kolaylaştırıyor.

İSTANBUL’UN EN KOLAY ULAŞILABİLİR OFİSLERİ!

Metro ve metrobüs gibi toplu ulaşım alternatiflerinin kesişim noktasında yer alan Torun Center, İstanbul’un her iki yakası için en kolay ulaşılabilir ofisler olarak ön plana çıkıyor.Merkezi lokasyonu ve ulaşım hatlarının zenginliği ile Torun Center ofisler çalışanlar için hayatı kolaylaştırıp verimliliği artırıyor.

PAKETLER

Hazır Ofis Paketi : Metrobüs ve metro gibi toplu taşıma seçeneklerinin orta noktasında bulunan Torun Center, Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası için rahat ulaşılabilir ofisler olarak ön plana çıkmaktadır. Bu denli konumu ve ulaşım çeşitlerinin zenginliği ile Endless Office Hazır Ofis çalışanları için hayatı kolaylaştırıp iş odaklı verimi arttırmaktadır.

Birkaç gün içinde değil saatler içinde taşınabileceğiniz bir ofis konseptini Torun Center’ın prestijiyle buluşturduk. 7/24 kullanabildiğiniz ofislerle sizde güvenli çalışma ortamının işinize yansıdığını göreceksiniz. Ayrıca otopark ücreti ve stopajda ödemeyeceksiniz.

Endless Offices hazır ofis müşterileri olarak İzmir Folkart Towers, Ataşehir Vogue Business Center ve Londra Bloombury’deki ofislerimizde toplantılarınızı gerçekleştirebileceksiniz.

 

Sanal Ofis Başlangıç Paketi : İstanbul Avrupa yakasının merkezinde ulaşımın en kolay sağlanacabileceği Şişli Torun Center’da sanal ofis avantajlarları  ile  firma sahibi olabilirisiniz.

Firmanızın adresini,  web sitenizde kart vizitlerinizde  Şişli Torun Center  olarak yazabilir. Kargo, kurye ve evraklarınızı  profesyonel ekibimiz  tarafından takibini sağlayabilisiniz. Kısacası uygun maaliyetler ile prestij sahibi olabilirsiniz.

 

Sanal Ofis  Standart Paket :  İstanbul Avrupa yakasnın  en merkezi noktasında Şişli Torun Center’da uygun maaliyet ile firmanızı kurabilir, ve firmanıza özel sekreter sahibi olabilirsiniz.

Sizlere Endless Office tarafından vereceğimiz telefon numarası ile firmanızın telefonları profesyonel ekibimiz tarafından firmanızın ismi ile cevaplanıp tarafınıza bilgilendirilir.

Kargo,kurye,evrak takibiniz profesyonel ekibimiz tarafından yapılıp tarafınıza bilgilendirme yapılır. Firmanıza prestij katarak resmi adresinizi Şişli Torun Center olarak kullanabilir, firma merkezinizi web sitenizde, kart vizitlerinizde Şişli Torun Center adresi ile birlikte telefon numaranızı yazabilirsiniz.

 

Sanal Ofis Premium Paket : İstanbul Avrupa yakasnın en merkezi noktasında Şişli Torun Center’da uygun maaliyetler ile firmanızı kurabilir, firmanıza özel sekreter sahibi olabilir, iş görüşmelerinizi toplantılarınızı sınırsız içecek ikramımız eşliğinde ‘kahve, çay,su’  Şişli Torun Center’da gerçekleştip güven ve prestij sağlayabilirsiniz.

Sizlere Endless Office tarafından vereceğimiz telefon numarası ile firmanızın telefonları profesyonel ekibimiz tarafından firmanızın ismi ile cevaplanıp tarafınıza bilgilendirilir. Kargo,kurye,evrak takibiniz profesyonel ekibimiz tarafından yapılıp tarafınıza bilgilendirme yapılır. Güven ve Prejtjinizi artıtmak için Şişli Torun Center’da iş görüşmelerinizi, toplantılarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

 

Toplantı Hizmeti Paketi : İstanbul Avrupa yakasının en merkezi noktasında kolay ulaşabilir ayrıca ücretsiz otopark hizmeti olaran Şişli Torun Center’da toplantılarınızı gerçekleştirerek firmanıza prestij ve güven ortamı sunabilirsiniz.

Tam kapsamlı teknik altyapı ve hizmet süresince size destek verecek prefesyonel ekibimizi size veya firmanıza özel olarak hazırlıyoruz. Toplantı esnasında çay, kahve ve kurabiyeyi ikram ediyoruz. Esnek ve ekonomik rezervasyon ve ödeme koşullarını  Endless Offce farkı ile sizlere özel sunuyoruz.

SANAL OFİS - Başlangıç Paketi - Resmi İş Adresi + Kargo Karşılaması
SANAL OFİS - Standart - ( 10 ay + 2 ay ücretsiz ) Resmi İş Adresi + Kargo Karşılaması + (212 veya 850) numara tahsisi ve Sekreterya Hizmeti
SANAL OFİS - Premium - ( 10 ay + 2 ay ücretsiz ) Resmi İş Adresi + Kargo Karşılaması + (212 veya 850) numara tahsisi ve Sekreterya Hizmeti + Ayda 10 saat Toplantı Odası Kullanımı
HAZIR OFİS - Standart -
 • Modern ofis mobilyaları
 • Fiber altyapıya sahip yüksek hızlı internet
 • Yönetici asistanı(Sekreter), Ip Telefon
 • Aidat, Elektirik, Su, Isınma ve Soğutma
 • Tarayıcı,fotokopi
 • Mutfak araç ve giderleri, temizlik
 • Otopark
 • Toplantı odası kullanımı
 • Stopaj ve aidat fiyata dahil
SABİT MASA - Standart - ( 10 ay + 2 ay ücretsiz )
 • Fiber altyapıya sahip yüksek hızlı internet
 • Yönetici asistanı(Sekreter), Ip Telefon
 • Aidat, Elektirik, Su, Isınma ve Soğutma
 • Tarayıcı,fotokopi
 • Mutfak araç ve giderleri, temizlik
 • Otopark
 • Toplantı odası kullanımı
 • Stopaj ve aidat fiyata dahil
 •  
TOPLANTI ODASI - Günlük -
 • 8-10 Kişilik Toplantı Odası
 • Çay,kahve ikramı
 • Teknolojik teknik destek
 • Tarayıcı,Fotokopi Kullanımı
 • Fiber Alt Yapılı İnternet
Torun Center
Adres Bilgileri: Fulya Mahallesi, Torun Center,
Büyükdere Caddesi,
Şişli/İstanbul
Telefon Numarası: +90 212 949 03 63

SİZİ ARAYALIM

Lütfen teklif almak için formu doldurun.


Toplantı Odası Hizmeti Toplantı Odası Hizmeti
Kargo Karşılama Hizmeti Kargo Karşılama Hizmeti
7/24 Ofis Kullanımı 7/24 Ofis Kullanımı
Sıcak / Soğuk İçecek Sıcak / Soğuk İçecek
Modern Ofis Mobilyaları Modern Ofis Mobilyaları
Profesyonel Evrak Takibi Profesyonel Evrak Takibi
Sekreterya Hizmeti Sekreterya Hizmeti
Sınırsız Tarama ve Fotokopi Sınırsız Tarama ve Fotokopi

BENİ ARA TEKLİF AL