VOGUE BUSINESS CENTER

Ataşehir / İstanbul Küçükbakkalköy Mh.
Merdivenköy Yolu Cd. Rüya Sk. No: 12/18

HAKKIMIZDA

Anadolu yakasının en prestijli bölgesi Ataşehir’de, ticari ofisleri Endless Offices farkı ile iş hayatında ayrıcalıklı bir yerde olmak isteyenleri bekliyor.Mükemmellik kavramının yeniden yorumlandığı bu projede yer alan tüm ayrıntılar kusursuzluk üzerinden kurgulanıyor. Siz ve çalışanlarınız için en iyisini hayata geçirmek ideali ile tasarlanan Vouge Business Center’da merkezi ısıtma ve temiz hava sistemi bulunuyor.

İş yaşamınıza prestij katan Vogue Business Center 11. kattan itibaren adalar manzarasını ayaklarınızın altına seriyor. Panoramik deniz ve adalar manzarası ile toplantılarınız ve yoğun çalışma temponuz huzur dolu anlara dönüşüyor. İş toplantılarınızı gerçekleştirebileceğiniz ve öğle tatilinizi değerlendirebileceğiniz cafe & restoranlar Vogue Business Center’ın girişinde sizi bekliyor. Endless Offices ile bu fırsatların hepsi sizin olabilir…

PAKETLER

Hazır Ofis Paketi : 23 Kattan oluşan Vogue Business Center Ataşehir'de iş yaşamının yeni iş merkezi haline gelmiştir. Endless Office Vogue Business Center metro istasyonuna 500 metre TEM Bağlantı yoluna 300 metre e-5 karayoluna 800 metre Avrasya Tüneline 7 dakika Sabiha Gökçen Havalimanı'na 20 dakika mesafededir. 3 kat kapalı otopark ve misafir otoparkı vardır. İstanbul'un en yüksek Bölgesi'nde yer alan A sınıfı Plaza Vogue Business Center Ataşehir de sizleri bekliyor. Hazır ofis konseptinin çok iyi uyarlandığı plazada 7/24 ofis kullanımı, ücretsiz otopark, güvenlik ve sekreteryanın da ekstra olarak yer aldığı proje de minimum 10 metrekare ofislerle geniş ve private bir çalışma ortamı sunuluyor.

Normal bir ofiste ne varsa fazlasını bulacağınız, hazır ofis konseptlerinde tüm ofis mobilyalarınız, ip telefonunuz, yüksek hızda internetin yanında; çayınız, kahveniz ve fotokopi gibi ihtiyaçlarınız için kat görevlileri sizlere hizmet vermek için hazır bulunuyorlar.

Hazır ofislerin en büyük avantajı ise sizler işinizle ilgilenirken, profesyonel destek ekibimiz gelen telefonlarınızı karşılayıp sizlere aktarırlar, posta-kargolarınızı yönetir ve size bildirir, misafirlerinizi karşılar ve ağırlar.

Ofisinizi Endless Office’de kurmak için herhangi bir yatırım yapmanıza gerek yok. Stopaj ve aidat ödemeden, zaman, para ve işgücü kaybetmeden, riske girmeden, sözleşmenizi bugün yapıp yarın ofisinizde çalışmaya başlarsınız.

Sanal Ofis Başlangıç Paketi : İstanbul  Anadolu yakasının merkezinde ulaşımın en kolay sağlanacabileceği Ataşehir Vogue Business Center'da sanal ofis avantajlarları  ile  firma sahibi olabilirisiniz.

Firmanızın adresini,  web sitenizde kart vizitlerinizde  Vogue Business Center  olarak yazabilir. Kargo, kurye ve evraklarınızı  profesyonel ekibimiz  tarafından takibini sağlayabilisiniz. Kısacası uygun maaliyetler ile prestij sahibi olabilirsiniz.

 

Sanal Ofis  Standart Paket : İstanbul Anadolu yakasnın  en merkezi noktasında Ataşehir Vogue Business Center'da  uygun maaliyet ile firmanızı kurabilir, ve firmanıza özel sekreter sahibi olabilirsiniz.

Sizlere Endless Office tarafından vereceğimiz telefon numarası ile firmanızın telefonları profesyonel ekibimiz tarafından firmanızın ismi ile cevaplanıp tarafınıza bilgilendirilir.

Kargo,kurye,evrak takibiniz profesyonel ekibimiz tarafından yapılıp tarafınıza bilgilendirme yapılır.

Firmanıza prestij katarak resmi adresinizi Ataşehir Vogue Business Center olarak kullanabilir, firma merkezinizi web sitenizde, kart vizitlerinizde Ataşehir Vogue Business Center  adresi ile birlikte telefon numaranızı yazabilirsiniz.

 

Sanal Ofis Premium Paket : İstanbul Anadolu yakasnın  en merkezi noktasında Ataşehir Vogue Business Center'da uygun maaliyetler ile firmanızı kurabilir,  firmanıza özel sekreter sahibi olabilir, iş görüşmelerinizi toplantılarınızı ücretsiz otoparkımızı kullanarak sınırsız içecek ikramımız eşliğinde ‘’ kahve, çay,su ‘’  Ataşehir Vogue Business Center'da gerçekleştip güven ve prestij sağlayabilirsiniz.

  Sizlere Endless Office tarafından vereceğimiz telefon numarası ile firmanızın telefonları profesyonel ekibimiz tarafından firmanızın ismi ile cevaplanıp tarafınıza bilgilendirilir. Kargo,kurye,evrak takibiniz profesyonel ekibimiz tarafından yapılıp tarafınıza bilgilendirme yapılır.  Güven ve Prejtjinizi artıtmak için Ataşehir Vogue Business Center iş görüşmelerinizi, toplantılarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

   

Toplantı Hizmeti Paketi : İstanbul Anadolu yakasının en merkezi noktasında kolay ulaşabilir ayrıca ücretsiz otopark hizmeti sunabilen Ataşehir Vogue Business Centerda toplantılarınızı gerçekleştirerek firmanıza prestij ve güven ortamı sunabilirsiniz.

Tam kapsamlı teknik altyapı ve hizmet süresince size destek verecek prefesyonel ekibimizi size veya firmanıza özel olarak hazırlıyoruz. Toplantı esnasında çay, kahve ve kurabiyeyi ikram ediyoruz. Esnek ve ekonomik rezervasyon ve ödeme koşullarını  Endless Offce farkı ile sizlere özel sunuyoruz.

SANAL OFİS - Başlangıç Paketi - Resmi İş Adresi + Kargo Karşılaması
SANAL OFİS - Standart - ( 10 ay + 2 ay ücretsiz ) Resmi İş Adresi + Kargo Karşılaması + (216 veya 850) numara tahsisi ve Sekreterya Hizmeti
SANAL OFİS - Premium - ( 10 ay + 2 ay ücretsiz ) Resmi İş Adresi + Kargo Karşılaması + (216 veya 850) numara tahsisi ve Sekreterya Hizmeti + Ayda 10 saat Toplantı Odası Kullanımı
HAZIR OFİS - Standart -
 • Modern ofis mobilyaları
 • Fiber altyapıya sahip yüksek hızlı internet
 • Yönetici asistanı(Sekreter), Ip Telefon
 • Aidat, Elektirik, Su, Isınma ve Soğutma
 • Tarayıcı,fotokopi
 • Mutfak araç ve giderleri, temizlik
 • Otopark
 • Toplantı odası kullanımı
 • Stopaj ve aidat fiyata dahil
SABİT MASA - Standart - ( 10 ay + 2 ay ücretsiz )
 • Fiber altyapıya sahip yüksek hızlı internet
 • Yönetici asistanı(Sekreter), Ip Telefon
 • Aidat, Elektirik, Su, Isınma ve Soğutma
 • Tarayıcı,fotokopi
 • Mutfak araç ve giderleri, temizlik
 • Otopark
 • Toplantı odası kullanımı
 • Stopaj ve aidat fiyata dahil
 •  
TOPLANTI ODASI - Günlük -
 • 8-10 Kişilik Toplantı Odası
 • Çay,kahve ikramı
 • Teknolojik teknik destek
 • Tarayıcı,Fotokopi Kullanımı
 • Fiber Alt Yapılı İnternet
Vogue Business Center
Adres Bilgileri: Küçükbakkalköy Mh. Merdivenköy Yolu Cd. Rüya Sk. No: 12/18
Ataşehir / İstanbul
Telefon Numarası: +90 216 995 02 97

SİZİ ARAYALIM

Lütfen teklif almak için formu doldurun.


Toplantı Odası Hizmeti Toplantı Odası Hizmeti
Kargo Karşılama Hizmeti Kargo Karşılama Hizmeti
7/24 Ofis Kullanımı 7/24 Ofis Kullanımı
Sıcak / Soğuk İçecek Sıcak / Soğuk İçecek
Modern Ofis Mobilyaları Modern Ofis Mobilyaları
Profesyonel Evrak Takibi Profesyonel Evrak Takibi
Sekreterya Hizmeti Sekreterya Hizmeti
Sınırsız Tarama ve Fotokopi Sınırsız Tarama ve Fotokopi

BENİ ARA TEKLİF AL